Přeskočit na obsah

Workshopy

Líbí se vám naše květinové vazby nebo dekorace plné přírody? A co teprve, když si je vlastnoručně vyrobíte! Investovanou energií se radost z výsledku ještě znásobí. Pokud se chcete naučit něco nového a zároveň si s sebou domů odnést voňavou odměnu, přihlaste se na náš workshop.

Co vás čeká?

Den plný květin. Projdeme se po naší zahradě i v okolní přírodě a z nabídky českých luhů a hájů si vybereme materiály, se kterými budeme pracovat. Naučíte se, jak správně sklízet květiny, aby vydržely déle svěží, jak volit kombinace rostlin a přírodních materiálů, aby se krásně doplnily, a také jak vystihnout atmosféru daného ročního období. Naučíme vás techniky vazeb i vypichovaných dekorací a poradíme vám, které nástroje používat, aby byl výsledek co nejlepší.

Témata workshopů

Pořádáme workshopy pro děti i dospělé, průběh lekce vždy přizpůsobujeme účastníkům. Můžete se (nebo své děti) přihlásit na některý z pravidelných workshopů, nebo pro vás uspořádáme lekci přesně na míru. Chcete si vyzkoušet něco konkrétního? Není problém, vše je na domluvě.